Doprava nad 2 000,- Kč ZDARMA

Aptus Multidog junior 180g

Kód: A-51004
Neohodnoceno
339 Kč
Do týdne u Vás

Doplněk stravy pro štěňata, obsahující vitaminy a mikroprvky, určený pro vyvážení doma připravovaného krmení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti:
Nedostatek zinku, biotinu a methioninu způsobuje potíže s kůží a srstí, zejména šupinatění kůže a jiné kožní eflorescence a zhoršenou kvalitu srsti. Vitamin A je nezbytný pro správnou funkci očí, kůže a sliznic. Nedostatek vitaminu A může zvýšit riziko rozvoje různých zánětlivých onemocnění. Vitaminy skupiny B jsou nutné pro správnou funkci kůže, sliznic a nervového systému. Vitamin E funguje v těle jako významný antioxidant. Nároky na vitamin E rostou, jestliže krmivo obsahuje vysoké množství nenasycených mastných kyselin. Vápník a fosfor jsou společně s vitaminem D klíčovými faktory při vývoji kostí psa. Multidog Junior obsahuje vápník a fosfor v poměru 1,5:1. Vitamin D je nezbytný pro správný vývoj kostí, zejména během růstu. Karnitin je třeba ke správnému fungování srdce a jater. Multidog Junior prášek neobsahuje laktózu.

Návod k použití:
Štěňata potřebují doplněk krmiva tehdy, jestliže vznikne podezření na nedostatečný přísun vitaminů a mikroprvků v běžném denním krmení. Toto může nastat například při krmení psů doma připravovanou potravou, nebo je-li pes nemocný či ve stresu (změna majitele, prostředí, apod.). Doplňková krmiva potřebují také rostoucí štěňata, stejně jako feny ke konci březosti a během kojení štěňat.
Multidog Junior doplní Vašemu psovi polovinu potřebné denní dávky živin. Jestliže zvažujete podávání doplňkového krmiva, jako je Multidog Junior, pak při stanovování denní dávky vezměte v úvahu množství vitaminů a mikroprvků obsažené v běžném denním krmení. Nedoporučuje se překračovat níže uvedené dávkování, protože Multidog Junior obsahuje také vitaminy A, D a E, které jsou rozpustné v tucích a při předávkování se akumulují v organismu.

Dávkování:
Štěně, fena ke konci březosti, v průběhu kojení a při deficitních stavech: jedna čajová lžička prášku na 7 kg váhy 1x denně.
Jedna odměrka je ekvivalentní 10ml, nebo 4,5g prášku.

Balení:
Doba použitelnosti: 2 roky
Uchovávání: Uchovávejte při teplotě do 25°C. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.
Balení: prášek 180 g. Balení obsahuje odměrku.
Obsah živin je uváděn s přesností +/– 15%.

Pozor:
Jakmile Vaše štěně dosáhne velikosti dospělého psa, měl by být Multidog Junior zaměněn za Multidog. Malá plemena psů mohou přejít na Multidog již kolem 5. měsíce věku, velká plemena později.
Jestliže pozorujete poruchy ve vývoji kostry Vašeho štěněte, vyhledejte veterinární pomoc. Použití přípravku Multidog Junior, zejména u štěňat velkých a rychle rostoucích plemen psů, je vhodná konzultace s veterinářem, např. v souvislosti s návštěvou veterináře při vakcinaci. 
Používání směsí obsahujících selen v rozporu s návodem k použití může vést k intoxikaci selenem.

Obsah živin:
Sušina 96 %
Bílkoviny 2,6 %
Popel 83 %
DL methionin 5 mg/g
Vápník (Ca) 280 mg/g
Fosfor (P) 190 mg/g
Hořčík (Mg) 18 mg/g

Doplňkové látky z premixu:
Vitamin A E672 160 IU/g
Vitamin D3 E671 18 IU/g
Vitamin E 1 mg/g
Jako tokoferol alfa 0,91 mg/g
Vitamin C E300 2,1 mg/g
Vitamin B1 0,04 mg/g
Vitamin B2 0,1 mg/g
Vitamin B6 0,1 mg/g
Vitamin B12 0,001 mg/g
Kyselina pantotenová 0,4 mg/g
Niacin 0,5 mg/g
Kyselina listová 0,01 mg/g
Biotin 0,003 mg/g
Beta-karoten 0,2 mg/g
Karnitin 5 mg/g
Železo (Fe) E1 1,4 mg/g
Zinek (Zn) E6 1,7 mg/g
Měď (Cu) E4 0,1 mg/g
(jako síran měďnatý)
Jod (I) E2 0,03 mg/g
Selen (Se) E8 0,005 mg/g
(jako selenit sodný)
Betain 16 mg/g. 

Složení:
Fosforečnan vápenatý 59,8 %, hydrogenfosforečnan vápenatý 28,1 %, vitamino-minerálně-aminokyselinový premix 7 %, příchutě a vehikula 2,8 %, peroxid hořečnatý 2,3 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: