Doprava nad 2 000,- Kč ZDARMA

GPS obojek Kippy Vita - hnědo-zelený

Kód: BG-290128
Neohodnoceno
Značka: Kippy VITA
ZDARMAZDARMA 2 899 Kč –10 %
m kippy camo sentinel
2 899 Kč –10 % 2 602 Kč
Do týdne u Vás

Kippy Vita je GPS lokalizátor a monitor aktivity pro psy, kočky a všechna domácí zvířata. Kdykoli má váš domáci mazlíček na sobě GPS obojek Kippy Vita, můžete jeho pohyb sledovat přímo z vašeho smartfónu, tabletu nebo počítače. Svoboda pro Vašeho domácího miláčka, klid pro Vás. Kippy Vita je kompletní nástroj který obsahuje: » GPS obojek» webové a telefonní aplikace» kompletní služby na sledování, které fungují i v zahraničí (zařízení již obsahuje SIM kartu). Není třeba zakoupit si jakékoli další služby u mobilního operátora.»Zařízení je funkční bez dalších příplatků v celé Evropě (viz detail servisu)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PS OBOJEK KIPPY VITA

GPS LOKALIZÁTOR a MONITOR AKTIVITY PRO DOMÁCÍ ZVÍŘATA

Kippy Vita je GPS lokalizátor a monitor aktivity pro psy, kočky a všechna domácí zvířata.

Kdykoliv má váš domáci mazlíček na sobě GPS obojek Kippy Vita, můžete jeho pohyb sledovat přímo z vašeho smartphonu, tabletu nebo počítače. Svoboda pro Vašeho domácího mazlíčka, klid pro Vás.

 

 

Monitor aktivity

Kromě sledování pozice zvířete, dokáže nové Kippy Vita sledovat i celkovou či detailní aktivitu vašeho domácího zvířete. Kippy Vita dává „hlas“ zvířeti a prodává pokyny majiteli ve formě zpráv jako např.: „Tento týden jsem běhal dost“, "Potřebuji více kalorií“...“Zítra mám jít k veterináři“ a pod.

Funkce monitoru aktivity:

 • POHYB (celková aktivita nebo detailní náhled jednotlivých aktivit psa)
 • CÍL: Nastavení cíle pro každé zvíře – co má dosáhnout každý: Den / Týden / Měsíc
 • VITA: Zobrazuje celkový stav zvířete a jeho aktivitu spolu s počtem spotřebovaných kalorií.
 • TIP: Na základě profilu zvířete, tato část aplikace ukazuje  zajímavosti  ze světa domácích miláčků.
 • KALENDÁŘ: V kalendáři se zaznamenávají všechny důležité události ohledem zvířete (např. návštěva veterináře, narozeniny a pod.)
 • UPOZORNĚNÍ: Aplikace sděluje všechny důležité informace ohledně zvířete.

 

 

Zaměřený na technologii

Systém sledování Kippy používá ne méně než 3 různé technologie, pro větší bezpečnost a klid v duši pro vás a vaše miláčky. GPS technologie lokalizuje polohu Vašeho psa pomocí satelitů s neomezeným dosahem. V případě, že zařízení nezachytává GPS signál, Kippy lokalizuje polohu pomocí LBS modulu, který využívá sledování pomocí vysílačů pro mobilní telefóny.

 

 

Kde chcete a kdy chcete

Zkontrolujte pohyb vašeho domácího mazlíčka, kdykoliv budete chtít na svém smartfónu, tabletu nebo počítači.

 


Stáhněte si zdarma speciální aplikace pro Apple iPhone a iPad, Android ™, nebo přes webové stránky my Kippy a objevte všechny jejich funkce.

 

Zkontrolujte pohyb vašeho domácího mazlíčka, kdykoliv budete chtít na svém smartfónu, tabletu nebo počítači.

 


Lokalizujte Vašeho domácího mazlíčka

Stáhněte si aplikaci Kippy ve Vašem app store, přihlaste se do ní pomocí personálního kódu, který je uveden na obalu produktu Kippy a začněte používat Kippy.

     
Zkontrolujte aktuální pozici Kippy obojku přímo na mapě. Zjistěte vzdálenost Kippy obojku od vás a zjistěte také směr, jak ho máte najít. Nastavte si virtuální plot, který vás upozorní, pokud Kippy opustí oblast kterou jste zadali.

 

 Náklady na servis

Kippy VITA je dodán i se SIM kartou a i se servisem na 1 rok předem. Po uplynutí 1 roka od zakoupení produktu, si zákazník musí na základě vlastního zvážení, servis prodloužit na stránce výrobce zařízení na www.kippy.eu – záložka RENEWAL. Tato stránka však není v slovenském jazyce ani v českém.
 

Servis se dá momentálně uhradit na:

 • 6 měsíců  19.90 Eur
 • 12 měsíců  29.90 Eur
 • 24 měsíců 49.90 Eur
 • Po přepočtu vychází poplatek za servis (včetně roamingu) na 2.50 Eur/měsíčně

 

Technická specifikace

 • Váha: 50g
 • Velikost: 6x2x3.5 cm
 • Voděodolné: vůči dešti  a krátkému ponoření
 •  Dobíjecí baterie: typ 1150 mAh (vydrží v základním nastavení zařízení až 16 dnů)
 • Aplikace je v SJ.

 

Výdrž baterie je závislá na způsobu použití zařízení:

v pohotovostním režimu: 15 dnů (kde není aktivováno oplocení ani FastTracking : kdy se pozice zaznamenává každé 2-3 sekundy a tím se spotřebuje více energie.)

v GeoFence režimu (virtuální oplocení): 7 dnů  (funkce GeoFence kontroluje automaticky pozici každých 10 minut. Pokud systém zjistí, že zvíře opustilo oplocení, automaticky notifikuje majitele a spustí se Live Tracking t.z. navádění majitele přímo k zvířeti)

ve FastTracking režimu: 10 hodin  (FastTracking si majitel může kdykoliv aktivovat na sledování aktuální aktivity zvířete, avšak baterii to bude zatěžovat.  Jinak je Kippy nastaveno na zaznamenávání pozice každou 1hod, 2 hod.....až 24hod., podle volby majitele.)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: