Doprava nad 2 000,- Kč ZDARMA

Čistič na koberce - Carpet Cleaner Oxy Orange, 750ml

Kód: BG-90483
Neohodnoceno
219 Kč
Do týdne u Vás

Carpet Cleaner OXY Orange - Enzymatický čistič na koberce obsahuje triple-Oxy formulu, která rychle odstraňuje těžké skvrny a zápach od domácích zvířat. Má osvěžující pomerančovou vůni a trojnásobek oxy - účinné látky oproti Simple Solution Stain and Odor Remover. Je určen na koberce, čalounění nábytku, ložní prádlo a všechny ostatní vodotěsné povrchy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Carpet Cleaner OXY Orange - Enzymatický čistič na koberce - sprej, 750 ml

 

Carpet Cleaner OXY Orange - Enzymatický čistič na koberce - sprej obsahuje speciální tekutinu zn. Simple Solution, která efektivně eliminuje pachové bakterie, které způsobují nepříjemný pach. Odstraňovač má osvěžující pomerančovou vůní a 3-násobek oxy - účinné látky oproti Simple Solution Stain and Odor Remover. Spolehlivě odstraní moč, výkaly nebo i víno. Tento sprej je speciálně určen na koberce, čalouněný nábytek, ložní prádlo a všechny ostatní vodotěsné povrchy

 

» obsahuje triple-Oxy formuli, která rychle odstraňuje těžké skvrny a zápach od domácích zvířat
» odstraňovač má osvěžující pomerančovou vůni a 3-násobek oxy - účinné látky oproti Simple Solution Stain and Odor Remover.
» efektivně a trvale odstraňuje skvrny a pach moči namísto toho, aby ho jen maskoval. Prevence proti opakovanému značkování stejného místa
» vhodné použití na koberce, čalounění nábytku, ložní prádlo a všechny ostatní vodotěsné povrchy
» bezpečné používání kolem dětí a domácích zvířat, pokud se používají podle pokynů.

 

Většina čisticích prostředků pro domácnost obsahuje detergenty a fosforečnany, které jen zápach překrývají, skvrny vybělí a ne odstraní. Navíc tyto produkty se ukazují jako neúspěšné při odstraňování skvrn od domácích zvířat, což způsobuje, že nečistoty zůstávají a pachy se neodstraní.

Carpet Cleaner OXY Orange - Enzymatický čistič na koberce se odlišuje tím, že Obsahuje triple-Oxy formuli, která rychle odstraňuje těžké skvrny a zápach od domácích zvířat.  Odstraňovač má osvěžující pomerančovou vůni a 3-násobek oxi-bojové účinné látky oproti Simple Solution Stain and Odor Remover. Spolehlivě odstraní moč, výkaly nebo i víno. Správným odstraněním nečistot a pachu zabráníte například dalším značkováním stejného místa.

Bakterie a enzymové produkty kvůli schopnosti hloubkového čištění prokázaly svou vysokou účinnost na plochách jako jsou koberce, textilie a čalounění.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: